Дещо про кукрудзу

bb

       

Декілька слів про кукурудзу.

  Зерно кукурудзи має високу харчову цінність , містить вітаміни А, С , Е, тіамін, ніацин, фолієву кислоту , залізо, калій , магній, фосфор , цинк. Основна частина всієї виробленої кукурудзи використовується у виробництві кормів.

  Крім цього з кукурудзи одержують крохмаль , рослинні олії , крупи, цукор та екологічні види палива : біоетанол та біогаз . Наприклад, у США понад 35 % врожаю кукурудзи використовується для виробництва біоетанолу.

 

  Якщо в цифрах, то в 2013 році структура виробництва кукурудзи в світі:- США - 353 млн . тон;- Китай - 200 млн . тон;- Бразилія - ​​80 млн . тон;- Аргентина - 32 млн . тон;- Україна - 30-31 млн. тон кукурудзи. У 2014 році обсяг імпорту кукурудзи в світі склав більше ніж 135 млн . тон. Основними імпортерами кукурудзи є Єгипет, Японія, Іспанія , Мексика, Корея , Китай.Найбільші експортери у 2013 році: США, Бразилія, Аргентина, Україна і Франція. На експорт йде 13,7 % світового виробництва зерна. У 2014 році Україна займала 10 % ринку світового експорту, що відповідає 17,5 млн. тон зерна. Найбільшими імпортерами українського зерна в 2014 році були : Іспанія - 2,5 млн. тон , Єгипет - близько 2 млн . тон , вийшли на ринок Китаю - 1,5 млн. тон, Південна Корея і Голландія.                   

  На українському внутрішньому ринку спостерігається наступна особливість: на початку збирання кукурудзи зерно знаходиться в більш кондиційному стані - зерно має низьку вологість і тому ранньостигле зерно можливо якнайшвидше відправити на експорт. Далі зерно забирається при більш високій вологості , що тягне за собою необхідність сушіння зерна на елеваторі. Сушка негативно впливає на якість зерна , тому є ризик перегріву зерна, а це впливає на його подальше транспортування і перевалку.                    

  Україна активно поставляє кукурудзу в Китай - близько 95 % всієї імпортованої кукурудзи в Китай припало на частку української.Україна імпортує кукурудзу в основному із США та ЄС у вигляді насіння для посіву. Нашими основними споживачами є Іспанія, Єгипет, Китай , Голландію , Італію, Південну Корею. Найближчими нашими конкурентами на світовому ринку є США, Бразилія, а якщо говорити про країни - сусіди , то це Румунія, Сербія , Болгарія.

 

  Що стосується стандартів якості, то українські експортери стикаються з 3 видами вимог: українські (ДСТУ 4525-2006), європейські (EU 4742-2010) та вимоги інших країн (США, країни Азії, Австралія), які мають стандарти якості USDA або варіації на їх основі.Існують такі основні показники якості кукурудзи, які визначаються в усьому світі: вологість, натура, білок і кількість домішок.Стандарти ЄС, як і українські дуже ретельно регулюють чистоту кукурудзи, а саме: домішки зерна, частку битих зерен, зернові домішки, пророслі зерна. Загальний вміст битих зерен і домішок не повинен перевищувати 5%.                    

  Перспективність вирощування кукурудзи зумовлена насамперед тим , що в довгостроковій перспективі ціна на кукурудзу в світі зростає темпами до 10 % на рік , а в Україні ж - на 12% в рік. Тому даний ринок має великий потенціал до зростання , що обумовлюється загальносвітовим зростанням споживання кукурудзи.