bb

 Діяльність компанії Sky Agro складається із трьох основних напрямків:

-      Сільськогосподарське виробництво на базі господарства, створеного ще у далекому 1991 році, при цьому, основною продукцією є вирощування, разом з науковцями, сучасного вітчизняного насіння гібридів кукурудзи;

-      Продаж насіння кукурудзи та стимуляторів росту;

-      Надання юридичних послуг у сфері земельного законодавства.

Ми вважаємо, що якраз в цих напрямках діяльності компанія зможе надати Вам необхідну допомогу.

         Що стосується вирощування насіння кукурудзи, то ми займаємось такими гібридами як: Півіха (ФАО 180), Оржиця (ФАО 230), Яровець (ФАО 240), Хортиця (ФАО 240), Чемеровецький (ФАО 270), Полтава (ФАО 270), Хотин (ФАО 280), Солонянський (ФАО 310), Збруч (ФАО 310)

undefined

    

 Данні гібриди є найбільш вигідними для українських сільгоспвиробників з точки зору ціни та якості, а також пристосованності для українських грунтів.

 Ціни на насіння кукурудзи завжди максимально прийнятні, але це жодним чином не впливає на якісні показники, про що свідчить багаторічний досвід та відгуки постійних покупців.

 А щодо доцільності вирощування кукурудзи вітчизняної селекції: це і більш приваблива ціна, і висока врожайність в екстремальних умовах – посухи, недостатньої кількості опадів, «бідних» грунтів.

 Прийшов час для активного використання стимуляторів та регуляторів росту рослин. В умовах «звуженої» сівозміни, низького (20-50% від норми) вмісту у грунті основних мікроелементів, високої вартості мінеральних добрив, тільки стимулятори росту можуть «витягнути» і врожайність і відповідну якість сільськогосподарських культур. Скажімо, окремі експерименти при вирощуванню кукурудзи показали, що при затратах на мінеральні добрива 1500 грн/га. (а, на сьогодні, ще більше), одержано, додатково, прибавку врожаю на 500 грн/га. Тому, з нашої точки зору, потрібні недорогі та якісні препарати. Якраз, такі ми і будемо Вам пропонувати.

undefined

       

Також цілком зрозуміло, що без відповідної юридичної підтримки жодна бізнесова структура надійно працювати не зможе. Цими питаннями і займається наш юридичний відділ.

 Запрошуємо частіше заходити на наш сайт та до взаємовигідної співраці.