Стан посівів кукурудзи гібридів Солонянський 298 СВ та ДБ Хотин ДБ

undefinedundefinedundefinedundefined

Доброго дня Добродії. Вчора, 20 серпня ,прийшла інформація – відгук  щодо стану кукурудзи яка вирощена з нашого насіння SkyAgro. Мова йде про гібриди ДБ Хотин (ФАО 280) та Солонянський 298 СВ (ФАО 310), що були посіяні в Чернівецькій області нашим давнім партнером Олександром К. 18 квітня. Якщо резюмувати то станом на 20 серпня маємо:

  1. Досягнута рівність сходів по висоті на різних стадіях розвитку.
  2. Не зважаючи на складні погодні умови – а були і повені і посуха,   добре пройшли всі етапи росту та вегетації та мають по 2 добрих качани на стеблі.

Це дуже важлива інформація, адже в 2019 – 2020 роки SkyAgroвперше забезпечило повний цикл по вирощуванню та виробництву насіння гібридів кукурудзи, що включає:

  • Придбання батьківських форм по договору роялті
  • Сівба, обробка посівів, з дотримання всіх стандартів та контролю по вирощуванню насіння
  • Збирання, виключно в качанах
  • Сушка, очистка та калібрування на власних потужностях
  • Протруювання , пакування у фірмові паперові мішки
  • Сертифікація та реалізація аграріям з необхідними консультаціями щодо застосування технології та добрив для отримання високих врожаїв.

Завжди слідкуємо за тенденціями та новинками на ринку насіння кукурудзи. В цьому році додаємо до наявних гібридів ДН Пивиха (ФАО 180), Оржиця 237 МВ (ФАО 240), ДБ Хотин (ФАО 280) та Солонянський 298 СВ (ФАО 310) нові перспективні гібриди – Фієста (ФАО 260) та Славиця (ФАО 250). Віримо що дані гібриди виправдають НАШІ І ВАШІ сподівання, втім як і завжди.

P.S. З вересня вже приймаємо замовлення на насіння гібридів кукурудзи врожаю 2019 – 2020 років. Завжди поруч, skyagro.com.ua